Anunt de publicitate nr anunt SEAP ADV1012344/22.05.2018.- servicii de administrare, mentenanță și asistență tehnică IT pentru proiectul „E-UAT. Sistem informatic integrat, suport pentru dezvoltarea și creșterea eficienței serviciilor publice în județul Sibiu” – Componenta Managementul Resurselor Umane din cadrul Sistemului Informatic Integrat Siveco Applications 2020.

Anunt de publicitate  nr anunt SEAP ADV1012344/22.05.2018.- servicii de administrare, mentenanță și asistență tehnică IT pentru proiectul „E-UAT. Sistem informatic integrat, suport pentru dezvoltarea și creșterea eficienței serviciilor publice în județul Sibiu” – Componenta Managementul Resurselor Umane din cadrul Sistemului Informatic Integrat Siveco Applications 2020.