Inchirierea ( arendarea) prin licitatie publica a terenurilor proprietate privata a judetului Sibiu, situate administrativ pe teritoriul administrativ al comunei Atel, jud. Sibiu

Consiliul Judetean Sibiu, cu sediul in Sibiu, str. General Magheru nr.14, telefon 0269/217733, fax 0269/218159, organizeaza licitatie publica cu strigare pentru inchirierea ( arendarea) terenurilor proprietate privata a judetului Sibiu, situate adminsitrativ pe teritoriul comunei Atel, aprobata prin Hotararea Consiliului Judetean Sibiu nr.114/26.04.2017. Suprafata din acte a terenurilor care fac obiectul licitatiei este de 72.000 mp.

Termenul limita de depunere a documentelor pentru participarea la licitatie este de 17 mai 2017, ora 10; documentele de participare se vor depune la sediul CJ Sibiu- Centrul de Informatii pentru Cetateni. Licitatia va avea loc in data de 18 mai 2017, ora 12,00 in Sala de sedinte a Consiliului Judetean Sibiu.

Documentatia pentru licitatie este disponibila pe site-ul www.cjsibiu.ro/achizitii si la Centrul de Informatii pentru Cetateni.

Caiet de sarcini privind inchirierea ( arendarea) prin licitatie publica a terenurilor proprietate privata a judetului Sibiu, situate administrativ pe teritoriul administrativ al comunei Atel, jud. Sibiu

Contract de inchiriere (arendare)- cadru –  Anexa nr.4 la HCJ Sibiu nr.114/2017