Sedința de dezbatere publică a proiectului de plan precum și a raportului de mediu elaborat pentru PUZ – Construire Spital Clinic Județean de Urgență

Consiliul Județean Sibiu, în calitate de titular anunță publicul interesat asupra organizării ședinței de dezbatere publică pentru proiectul de plan și raportul de mediu elaborat pentru PUZ – Construire Spital Clinic Județean de Urgență, în municipiul Sibiu, str. Calea Șurii Mici, FN, județul Sibiu, la sediul Consiliului Județean Sibiu, strada General Magheru nr. 14, Sibiu, în data de 06.03.2019, ora 16:00, cu participarea autorităților interesate de plan.

Proiectul de plan și Raportul de mediu pot fi consultate la sediul A.P.M. Sibiu, strada Hipodromului, nr. 2A, Sibiu, între orele 8-16 și la sediul titularului de plan, Consiliul Județean Sibiu, strada General Magheru nr. 14, Sibiu, între orele 8-16.

Comentariile și sugestiile publicului interesat se primesc în scris la sediul A.P.M. Sibiu, sau prin fax. 0269/444 145, email office@apmsb.anpm.ro, cât și la sediul titularului Consiliul Județean Sibiu, e-mail: judet@cjsibiu.ro, până la data de 06.03.2019.