ANUNT PUBLIC – asupra disponibilizării proiectului de plan, finalizării raportului de mediu pentru Plan Urbanistic Zonal Construire Spital Clinic Judetean de Urgenta

CONSILIUL JUDETEAN SIBIU anunță publicul interesat asupra disponibilizării proiectului de plan, finalizării raportului de mediu pentru Plan Urbanistic Zonal Construire Spital Clinic Judetean de Urgenta, propus a fi implementat în municipiul Sibiu, str. Calea Surii Mici, nr. FN, CF Sibiu nr. 127759, 125625. Proiectul de plan și raportul de mediu pot fi consultate la sediu Consiliului Judetean Sibiu str. Gen. Magheru nr.14 sau pe pagina de internet a Consiliului Judetean Sibiu www.cjsibiu.ro – secțiunea servicii online-consultare publica, cât și la sediul APM Sibiu, Sibiu, str. Hipodromului nr. 2A, județul Sibiu. Publicul interesat poate trimite observațiile în scris la sediul Consiliului Judetean Sibiu,  la sediul APM Sibiu sau prin e-mail la office@anpm.ro, până la data de 20.02.2019.

ADMINISTRATOR PUBLIC

Sebastian DOTCOȘ